Yönsis Bilgisayar Sistemleri Ticaret A.Ş.

Yönsis Bilgisayar Sistemleri Ticaret A.Ş.

Fetih Mah. Kayısı Sok. 17/A
34704 Istanbul
Turkey


Covered products
  • Open-E DSS V7
  • Open-E JovianDSS
Company services
  • Reseller
  • System Builder

1988 Yılında kurulan Yönsis A.Ş., Türkiye Bilişim sektörüne sunduğu kurumsal ve kamu şirket çözümleri ile, sektörde önde gelen markalar arasında yer almaktadır.

Yönsis A.Ş.; müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile kaliteyi, optimum maliyetlerle planlı ve zamanında sunarak, verdiği hizmetleri satış sonrası teknik destek ve eğitimlerle de destekleyerek kurumlara, Sunucu ve Depolama, Terminal (Masaüstü-Dizüstü-Tümleşik Bilgisayar-Mobil), Sanallaştırma, Güvenlik, Network, Baskı ve Tarama gibi bir çok alanda hizmet vermektedir.

Güçlü finansal yapısı, etkili satış ve profesyonel pazarlama stratejileri ve Asus, Dell, Exper, HP, Intel, Lenovo, Microsoft, MSI, Supermicro , Xerox gibi sektörün dev markalar ile gerçekleştirdiği iş ortaklıklarının yanında sunucu ve depolama üretiminde SNC markasının tecrübesi ile sektörde kararlı adımlarla büyüyen Yönsis A.Ş., portföyüne geçtiğimiz sene eklediği Advantech markası ile hastane çözümleri konusunda da büyük başarılara imza atmıştır. Yönsis A.Ş., sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimlerini en iyi şekilde kullanarak, teknolojik gelişmelerin hızına ayak uydurarak, sürekliliği kesmeden, büyük ortaklıklara imza atarak daha fazla sektör ve şirkete hizmet anlayışını taşıyıp Türkiye Bilişim sektörünün geleceğine adını büyük harflerle yazdırmayı amaçlamaktadır. Müşteriye özgü doğru çözüm, uygun maliyetli Sunucu, Depolama ve Siber güvenlik alanlarındaki ihtiyaçlarınız için mutlaka bizi arayınız.

Find us on Google Maps:
Google Map