Stovaris Sp. z o.o.


Stovaris Sp. z o.o.

Staniewicka 12
03-310 Warszawa
Poland


Partner's social profiles
Covered products
  • Open-E JovianDSS
  • Open-E DSS V7 (EOLA)
Company services
  • Distributor

Stovaris to nie tylko biuro, magazyn, budynek! To przede wszystkim zgrany zespół specjalistów, inżynierów i techników. Do każdego zapytania od naszych Klientów i Partnerów podchodzimy indywidualne. Dzięki współpracy w naszym zespole jesteśmy w stanie zapewnić profesjonale wsparcie merytoryczne oraz techniczne, na każdym etapie kooperacji.

Pomimo tego, że podmiot Stovaris Sp. z o.o. został powołany na przełomie 2018 i 2019 roku, to historia naszej firmy sięga lat 90. Nasza działalność wywodzi się od usług serwisowych. We wczesnych latach 90-tych, została podpisana pierwsza umowa dystrybucyjna z Fujitsu. Każdy następny rok przynosił nam kolejne kontrakty dystrybucyjne, a oferta szybko rozbudowywała się o nowe obszary IT. Rozwój przedsiębiorstwa spowodował potrzebę zmian organizacyjnych, umożliwiających większą koncentrację naszego zespołu na poszczególne działy produktowe. Jednym z usprawnień naszej firmy było utworzenie (a w konsekwencji wyodrębnienie) działu SDS (Secure Data Solutions).

Obecnie Stovaris Sp. z o. o. oferuje rozwiązania dotyczące przetwarzania dokumentów (DMS), zarządzania i bezpieczeństwa IT, infrastruktury IT i Data Center, pamięci masowych i archiwizacji danych, rozwiązań dla branży medycznej, IoT oraz sieci informatycznych. Naszymi dostawcami są przedsiębiorstwa specjalizujące się w określonej dziedzinie produktowej, będące światowymi liderami.

Firma posiada rozbudowany dział techniczny, zatrudniający inżynierów specjalizujących się w wybranych zagadnieniach. Oprócz oferty handlowej, sowim Partnerom proponuje szczegółowe konsultacje w zakresie projektowania inwestycji dla ich klientów końcowych. Stovaris prowadzi również kompleksową obsługę projektów obejmującą instalacje, wdrożenia oraz testowanie implementowanych rozwiązań.

Szczegółowe informacje dotyczące naszej firmy znajdziesz na naszych stronach web: www.stovaris.pl | b2b.stovaris.pl

Find us on Google Maps:
Google Map

Explore our product Open arrow icon

Take part in our live demos with Open-E Engineers

  • Several online meetings - each discussing a different Open-E JovianDSS functionality.
  • Chance to ask questions while and after the presentation.
  • Opportunity to understand how Open-E JovianDSS works without any installation or setup.