COMSET S.A.


COMSET S.A.

OKULICKIEGO 66
31637 KRAKOW
Poland


Covered products
  • Open-E DSS V7
Company services
  • Reseller

Spółka Comset S.A. (poprzednia nazwa Centrum Informatyki HTS-ComArch S.A.) powstała w 1996 roku. Jej założycielami były ComArch S.A. i Huta im. Tadeusza Sendzimira S.A. w Krakowie.

Od 2003 roku spółka poza integracją systemów IT rozwija sprzedaż wysokiej jakości rozwiązań serwerowych i systemów pamięci masowej. W ciągu minionych lat, dostarczyliśmy setki serwerów, macierzy dyskowych, kontrolerów i innych komponentów do klientów w Polsce i zagranicą.

Odbiorcami naszych produktów są Polscy i zagraniczni dystrybutorzy rozwiązań IT, integratorzy systemów informatycznych, jak również klienci biznesowi, którzy na drodze szczegółowych ustaleń otrzymują od nas gotowe rozwiązania. Gwarancją jakości i dostępności naszych produktów jest bliska współpraca z takimi liderami branży jak : LSI, Intel, Western Digital, SeaGate, Areca, Kingston, OCZ.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży ukierunkowane na dostarczanie wydajnych i niezawodnych systemów serwerowych przy zachowaniu bardzo konkurencyjnych cen, owocuje ciągle wzrastającym zaufaniem wśród klientów, co bezpośrednio przekłada się na coraz większy udział w rynku naszych produktów. Współpraca z nami to także pełne wsparcie techniczne i szybki profesjonalny serwis.

Find us on Google Maps:
Google Map

Explore our product Open arrow icon

Take part in our live demos with Open-E Engineers

  • Several online meetings - each discussing a different Open-E JovianDSS functionality.
  • Chance to ask questions while and after the presentation.
  • Opportunity to understand how Open-E JovianDSS works without any installation or setup.