GTM Teknoloji Bilisim Otomasyon Sist. Ltd.Sti.


GTM Teknoloji Bilisim Otomasyon Sist. Ltd.Sti.

Fetih Cad. 1.Sok. No:6/B Sirinevler
34188 Istanbul
Turkey


Covered products
  • Open-E JovianDSS
  • Open-E DSS V7 (EOLA)
Company services
  • Reseller
  • System Builder

GTM Teknoloji Bilişim ve Otomasyon Sanayi Ticaret Ltd.Şti. 2009 yılında kurulmuştur.
Kuruluş amacı, uzun yıllar IT ve Televizyon yayıncılığı sektöründe teknik yöneticilik yapmış uzman kadrosuyla, siz değerli müşterilerimize hem satış hemde teknik servis olarak kaliteli hizmet vermektir.
Bu amaç doğrultusunda oluşturulan konusunda uzman satış, teknik ve proje ekibi , ihtiyaçların net olarak belirlenip uygun maliyetlerle sonuca ulaşılmasını sağlamaktadır. GTM Teknoloji, sadece ürün alım satımı yapmaz. Buradaki amaç projenin başından entegrasyonuna ve sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olmak, her zaman müşterinin yanında yer almaktır.

Kurulduğu ilk günden itibaren başarılı projelere imza atan GTM Teknoloji, alt yapısını güçlendirmiş ve kısa sürede TSE Hizmet Yeterliliğine sahip ve ISO9001 kalite standartlarına uygunluk belgeli bir firma olmuştur. Sertifikalı teknik personelleri daima çeşitli eğitimlerle güçlendirilmekte ve hizmet kalitesini daimi olarak arttırmaktadır.
GTM Teknoloji, sunucu, işistasyonu, depolama sistemleri ve geniş band network sistemleri konusunda uzman bir marka olan Supermicro markasının Türkiye distribütörü olarak faaliyet vermektedir.

1993 yılında Amerika'da kurulan Supermicro, Silikon vadisinde bulunan kampüsünde bütün ürünlerinin dizaynını gerçekleştirmektedir.

550 çeşit Anakart, 1300 çeşit kasa, 350 çeşit soğutma modülü, 140 çeşit güç kaynağı seçeneği, Raid kontrol kartları, yüksek band ağ adaptörleri ve yüksek band switchleri ile ihtiyaca göre esnetilebilen özel sistem çözümleri üretilebilmesine imkan sağlamaktadır.

GTM Teknoloji olarak sunduğumuz çözümleri ve hizmetleri kısaca sıralayacak olursak;

Sunucu Sistemleri
Intel Atom işlemcili, dual gigabit destekli ve uzak yönetim desteği sunan sunuculardan başlayarak yine Intel sekiz işlemcili 7500 sunuculara varan geniş bir sunucu ailesi bulunmaktadır.
Böylelikle her ihtiyaca cevap verebilecek sunucu çözümleri üretilmektedir.

Depolama Çözümleri
Rack tipte minimum 8 diskten başlayan ve tek bir yapıda 480TB kapasiteye erişime imkan tanıyan depolama çözümlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca her noktadan yedekli depolama çözümlerimiz ile kritik uygulamalar için depolama çözümlerimiz mevcuttur.
Bu depolama çözümlerimizle NAS, DAS, iSCSI, Fiber veya infiniband 40GB protokolleri ile yüksek hızlı depolama çözümleri oluşturulabilmektedir.

İşistasyoları
Grafik, medya, tasarım, üretim gibi yüksek grafik yoğunluklu çalışmalar için çok işlemcili ve çok çekirdekli iş istasyonu çözümlerimiz bulunmaktadır.

Özel Sistem Çözümleri
Render Farm, HPC, Cluster, CloudComputing gibi özel sistem çözümleri için proje ve sistem desteği sağlanmaktadır.

Find us on Google Maps:
Google Map

Explore our product Open arrow icon

Take part in our live demos with Open-E Engineers

  • Several online meetings - each discussing a different Open-E JovianDSS functionality.
  • Chance to ask questions while and after the presentation.
  • Opportunity to understand how Open-E JovianDSS works without any installation or setup.