Careers

Kariera w Open-E Polska

Funkcjonujemy na polskim rynku od 2001 roku. Jako jeden z oddziałów Open-E jesteśmy odpowiedzialni za rozwój produktu. To właśnie w Bytomiu powstały strategiczne komórki odpowiedzialne za wsparcie techniczne, rozwój oprogramowania i jego jakość. Ze względu na dogodną lokalizację, z łatwością można dotrzeć do nas z każdego miejsca na Śląsku i okolic. Nasi pracownicy mają do dyspozycji firmowy parking, a sama siedziba firmy znajduje się w pobliżu węzłów komunikacji miejskiej.


Gwarantujemy doskonałe warunki pracy – w przestronnych i klimatyzowanych biurach. Dodatkowo oferujemy szeroki wachlarz świadczeń socjalnych i dodatków takich jak: prywatna opieka medyczna czy programy ubezpieczeniowe. Jesteśmy elastyczni, potrafimy dostosować się do potrzeb naszych pracowników.


Jesteśmy ekspertami w dziedzinie pamięci masowych. Specjalizujemy się we wsparciu dla takich protokołów jak: SMB, FTP, iSCSI, FC, Infiniband, a także w obrębie replikacji danych – wszystko na bazie rdzenia Linuksa.


Tworzymy oprogramowanie światowej klasy, ale każdego klienta traktujemy indywidualnie. Nasze wsparcie nie kończy się z momentem zakupu. Wierzymy, że wartość technologii wyznaczają korzyści jakie czerpią z niej nasi Klienci.


Wnosimy własny wkład w ideę „Open Source” i rozwój systemu Linux. Zaś dzięki metodologii SCRUM jesteśmy w stanie sprawić by proces rozwoju produktu i praca nad nim osiągnęła najwyższy możliwy poziom.


Być członkiem naszego zespołu, to otrzymać doskonałą możliwość rozwoju – nie tylko w zakresie programowania, ale również w obrębie wykorzystania narzędzi do integracji i automatycznego testowania.


Właśnie teraz poszukujemy utalentowanych programistów. Dołączysz do nas?


Kto może pracować dla Open-E? Kandydat musi być zmotywowanym, chętnym do pracy specjalistą. Powinien umieć pracować jednocześnie nad wieloma zadaniami i być gotowym na ciągły rozwój oraz poszerzanie własnych kompetencji. Szukamy osób utalentowanych i z pasją.


Aktualne oferty pracy:

Explore our product Open arrow icon

Take part in our live demos with Open-E Engineers

  • Several online meetings - each discussing a different Open-E JovianDSS functionality.
  • Chance to ask questions while and after the presentation.
  • Opportunity to understand how Open-E JovianDSS works without any installation or setup.